Káva na Valentýna

Čerstvě pražená, zrnková káva za dobré ceny a medovník k tomu. Objednejte u nás si kávu levně a rychle‎!

Káva Online - prodej medových dortů s možností osobního převzetí Praha. Kdo sází na jistotu a ověřeného výrobce klasického medovníku, ten jistě sáhne také po dobré kávě. Specialista na výborné medovníky, zákusky, medové kuličky, kávu, čokoládu a mnoho dalších výborných dortů vyrobených podle staroarménské receptury. 

 

Hledáte kávu k výborným medovníkům, nebo medovník ke kávě? Káva čaj Česko má oboje a za výborné ceny. Káva na letošního Valentýna zrnková i mletá, zelená, ochucená, v tom jsme nejlepší. 

Pokud patříte k příznivcům svátku svatého Valentýna a milovníkům kávy, pak můžete letošní svátek zamilovaných oslavit stylově. Milujete kávu a nemáte s kým zajít do kavárny a oslavit Valentýna? Vezměte si sebou mne! Jsem letos volnej. Tak proč to neoslavit po svém a neprojevit svou lásku vašemu nejoblíbenějšímu moku - kávě?  

Pokud patříte k příznivcům svátku svatého Valentýna a milovníkům kávy, pak můžete letošní svátek zamilovaných oslavit stylově.
Milujete kávu a nemáte s kým zajít do kavárny a oslavit Valentýna? Vezměte si sebou mne! jsem volnej. Tak proč to neoslavit po svém a neprojevit svou lásku vašemu nejoblíbenějšímu moku - kávě?  

Internetový prodej s prodejnou a  výdejním místem v centru Prahy nabízíme všem milovníkům medových dortů čerstvě pražené kávy za nejlepší ceny. Černá, silná, s velkou vrstvou sedliny? Každý, kdo U NÁS KUPUJE kávu, má tu svou oblíbenou, prostě nejlepší variantu. Nejlepší je káva ihned po umletí. Její aroma totiž rychle uniká. Proto máme připraven i rozvoz po Praze. Po ceký rok prodáváme dva druhy balení. Sáček - malý balíček 250g, které si každý doma umele sám tolik, kolik právě potřebuje. A výhodné kilové balení, které se hodí do větší domácnosti, do firmy nebo provozu k dalšímu podnikání. Všechny naše odrůdy kávy a země původu pochází z malé pražírny, která kávu upraží vždy čerstvou, vždy až na vaši objednávku. U nás si dokoupíte kávu do kanceláře nebo domů. A nyní už víte, proč je ta naše opravdu pravá a poctivá. Pro nejlepší kávu v Praze k nám. Na prodej zrnková Arabica, Robusta i kávové směsi, co chutná i vám