Medovka medovka

Poctivé medové dorty nejen k odpolední kávě. Nic není nemožné! Je potřeba říci, že tyto dorty není vhodné posílat. Můžeme je pouze osobně předat na výdejním místě Praha, nebo doručíme na adresu až domů! Objednejte si ZDE čerstvý a pravý Medovník. Osobní odběr Praha 1 zdarma. Máme dlouhodobé zkušenosti s prodejem medových dortů.

V naší nabídce jsou klasické medové DORTY - MEDOVKA Každý produkt je jedinečný a originální. Dopřejte si slaďoučké a chutné dorty, které udělají radost vám i dětem, třeba jako originální dort pro narozeninovou oslavu.

Klasický medový dort s velikým obsahem medu z českých luk od českých včelařů z Moravy, vyráběný dle tradiční staroarménské receptury

Datum  výroby a spotřebujte do uvedeno  na každém obalu. Dorty expedujeme každý pracovní den čerstvé. Každý dort  je zabalen do potravinářské folie, a papírového tvrdého kartonu.

Klasický medovník je medový dort , který je vyroben bez použití konzervačních látek a umělých barviv. Baleno do potravinářské folie a pevného papírového kartonu. Na obalu výrobek označen: datum výroby a datum spotřebujte do:..

Nutriční hodnoty: Bílkoviny [%]: 6,8 (±2%), sacharidy [%]: 51,3 Tuky [%]: 23,2 (±2%) [kJ/100g]: 1 845

Trvanlivost: 30 dnů - při teplotě od 8 - 25°C  Hmotnost a balení celého dortu:  ± 7%

Skladovací podmínky

Dodržení a  skladujte  v předepsaném teplotním režimu, při stálé (nekolísavé) teplotě

Medovníky chraňte  po otevření  krabice proti osychání

 

Kontaktujte nás