Dorty prodej Praha

Ručně vyráběný dort přímo z výroby, možnost osobního převzetí v centru Prahy. Doprava a rozvoz do domu, firmy

Není tajemstvím, že původ dortu pochází z východních zemí, kde každá rodina má svůj vlastní, mnoha generacemi ověřený recept. Med je jeho nedílnou součástí a právě díky jeho jedinečným vlastnostem zajišťuje Medovníku vysokou trvanlivost. Schopnost konzervovat ale není jedinou dobrou vlastností medu.  K neméně důležitým patří blahodárné účinky na lidský organizmus anebo prevence proti onemocněním.  Dopřejte si slaďoučké a chutné dorty, které udělají radost vám i dětem, třeba jako originální dort pro narozeninovou oslavu. Sladké pohlazení je tak blízko.
 

Veškeré dorty jsou vyrobeny poue z přírodních příměsí. Absolutně bez žádné chemie.
 Trvanlivost ode dne výroby 30 dnů.

Skladovací podmínky

Dodržení a skladujte v předepsaném teplotním režimu, při stálé (nekolísavé) teplotě

Medovníky chraňte po otevření krabice proti osychání. Med je nejstarší sladidlo, které lidstvu příroda po staletí sama poskytuje.

Není to jen sladká pochoutka, ale podle lidového léčitelství pomáhá při nachlazení, uklidňuje nervy a posiluje celý organismus.

Medové výrobky jsou nejen chutné, ale i hodnotné, velice trvanlivé. DOMÁCÍ DORT MEDOVNÍK

Není tajemstvím, že původ dortu pochází z východních zemí, kde každá rodina má svůj vlastní, mnoha generacemi ověřený recept.

Med je jeho nedílnou součástí a právě díky jeho jedinečným vlastnostem zajišťuje Medovníku vysokou trvanlivost. Schopnost konzervovat ale není jedinou dobrou vlastností medu.  K neméně důležitým patří blahodárné účinky na lidský organizmus anebo prevence proti onemocněním.

Dopřejte si slaďoučké a chutné dorty, které udělají radost vám i dětem, třeba jako originální dort pro narozeninovou oslavu. Sladké pohlazení je tak blízko.

Před první konzumaci nechte zahřát MEDOVKU dort na pokojovou teplotu tím, že ho necháte v teple na 1 hodinu.
Při další konzumaci Medovky můžete dorty podávat jak v teplém tak i v studeném provedení. Nezapomeňte, hned jak nakrájíte dort, zbylou část zabalit do potravinářské fólie. V opačném případě dort může oschnout. Taky nezapomeňte na to, že teplota skladování dortu je 1C° - 5C°.
 

 

Kontaktujte nás